number one

Médiá o nás

lefigaro

Testovali sme ho aj my v redakcii, konštatujeme, že to je veľmi efektívne zariadenie na preklad cudzích jazykov a to hlavne v skupinách a pri video-mítingoch. Umožňuje sa daný jazyk aj naučiť.

francebleu

Počas testovania som prekladač používala pri návšteve známych z Nemecka, keďže väčšinou sa spolu rozprávame po anglicky. Konverzácia bola príjemná a zrazu sme nemuseli často rozmýšľať, ako sa niektoré slová povedia po anglicky. Verím tomu, že keby som toto zariadenie používala pravidelne, určite by som sa zlepšila v danom jazyku.

futura

Funguje to až prekvapivo dobre. Oceňujeme, že hlas z reproduktorov je dosť hlasný a takto si pohovoríte aj v rušnom prostredí. Úroveň hlasu sa dá nastavovať kombinovaným tlačidlom na ľavej strane.

datadcientest

Vasco Translator má vstavanú SIM kartu, ktorá poskytuje bezplatný doživotný prístup na internet pre preklady v takmer 200 krajinách. Nemusíte vykonávať žiadne ďalšie inštalácie. Váš prekladač bude fungovať hneď po vybalení, navždy! Všetko, čo musíte urobiť, je cestovať, objavovať a skúšať nové veci. Vasco Translator sa postará o všetko ostatné!

tourhebdo

A čo viac, prichádza s bezplatným doživotným prístupom na internet. Je to preto, že automatický prekladač Vasco Translator V4 má vstavanú SIM kartu, ktorá sa pripája v takmer 200 krajinách bez skrytých nákladov!

justgeek

Tento prekladač hovoreného slova využiješ nielen na dovolenkách v obľúbených svetových destináciách, ale aj v škole či v práci. Stretnutia alebo prednášky v cudzom jazyku ťa už nebudú obmedzovať.

100nl

Je úžasné, do akej miery sa našim potenciálnym záujemcom na podujatiach podarilo otvoriť, keď sme ich začali oslovovať v ich rodnom jazyku s pomocou prekladača Vasco Translator. Takmer okamžite sa zvýšila ich sebadôvera, mali viac otázok a prejavili záujem o našu výstavu.

icthealth

Prekladač hovoreného slova Vasco Translator V4 je skutočnou lahôdkou pre milovníkov technologických vychytávok. Je odolný voči nárazom, špliechajúcej vode či prachu.

camping

Dá sa použiť takmer kdekoľvek na svete hneď po vybalení z krabice a jeho ergonomický dizajn do vrecka umožňuje, aby bol vždy pripravený na hlasový preklad a preklad obrázkov.

mtsprout

Učenie sa jazyka od nuly môže byť preto pre mnohých ľudí veľmi problematické. Nehovoriac o tom, že ak je vaším cieľom cestovať alebo komunikovať so zahraničnými klientmi, možno budete potrebovať vedieť viac jazykov naraz! Našťastie v dnešnej dobe nie je jediným riešením učenie sa cudzích jazykov. Môžeme skúsiť automatický prekladač, ktorý dokáže obsiahnuť znalosť niekoľkých desiatok jazykov, ba dokonca aj viac!

Ocenenia

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo

Hovoriace prekladové zariadenia na búranie jazykových bariér

Špecializujeme sa na výrobu, navrhovanie a distribúciu zariadení na preklady. Naše najlepšie prekladače zbližujú ľudí z celého sveta. Dbáme na to, aby ste porozumeli všetkému, čo potrebujete. Použite náš prekladač, ktorý hovorí s viac ako 90 % svetovej populácie.

Vďaka našej ponuke už nie je potrebné najímať osobného tlmočníka alebo prekladateľa ovládajúceho viacero jazykov. Odborný prekladač Vasco Translator vám umožní hovoriť v 76 jazykoch stlačením tlačidla. Preklad ešte nikdy nebol taký jednoduchý.

Všetky produkty pre živý preklad

Môžete nájsť užitočné doplnky na podporu používania prekladačov. Uľahčite si a užite si čo najhladšiu komunikáciu.

Medzi naše produkty patria power banky, nabíjacie súpravy, puzdrá a ďalšie. Využite našu ponuku a majte všetko, čo potrebujete. Srdcom nášho prekladu sú moderné technológie.

Pochopte svojme okolie v zahraničí

S okamžitými prekladačmi Vasco môžete čítať zahraničné noviny, jedálne lístky reštaurácií a informačné tabule a rozumieť im. To všetko je možné vďaka funkcii prekladu fotografií, ktorá podporuje 108 jazykov.

Choďte do zahraničia a dobre pochopte svoje okolie. Objednajte si svoje obľúbené jedlo a prečítajte si o miestnych zaujímavostiach na informačnej tabuli. Odfoťte, preložte a cíťte sa bezpečne v cudzej krajine.

Žiadne skryté náklady

Našou prioritou je poskytnúť vám zmysluplný a úplný zážitok z živého prekladu. Najlepší prekladač hlasu je pripravený na použitie hneď po vybalení, čo znamená, že nie je potrebné sťahovať a inštalovať žiadny ďalší softvér.

Naše produkty sa dodávajú aj so vstavanou SIM kartou, ktorá poskytuje bezplatný internet na preklady v takmer 200 krajinách. Zabudnite na náklady na internet pri cestách do zahraničia. Len si oddýchnite a zažite svoje výlety naplno!