Naše zásady vrátenia tovaru

Máme veľkú dôveru v našu prácu a produkty. To je dôvod, prečo sú zariadenia Vasco pokryté 100% zárukou vrátenia peňazí.

return icon

Bezplatné vrátenie tovaru

refund icon

Zásady vrátenia tovaru

damaged icon

Podmienky vrátenia peňazí

damaged icon

Námietky voči stavu výrobku

Na vrátenie zariadenia máte 14 dní. Nezabudnite nám dať vedieť, že ho plánujete vrátiť v tomto časovom rámci. Viac podrobností nájdete v časti „Zásady vrátenia tovaru“. Zariadenie bezpečne zabaľte a odošlite ho na našu pobočku do Banskej Bystrice spolu s dokladom o kúpe a formulárom na vrátenie.

Do 14 dní od prevzatia tovaru ho môžete vrátiť bez udania dôvodu. Ak chcete uplatniť toto právo, informujte nás o svojom želaní vrátiť produkt. Môžete to urobiť spôsobom, ktorý vám vyhovuje, napríklad e-mailom alebo klasickou poštou. Môžete použiť nami pripravený formulár na vrátenie tovaru.

Peniaze vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa, keď sme dostali vaše vyhlásenie o vrátení tovaru. Upozorňujeme však, že vrátenie peňazí môžeme zadržať, kým nám nebude tovar doručený. Náhrady budú odoslané pôvodným spôsobom platby.

Pri vrátení zariadenia dbajte na jeho správne zabalenie a chráňte ho pred možným poškodením pri preprave. Pamätajte tiež, že stav vráteného zariadenia by sa nemal líšiť od stavu, v akom vám bolo doručené. Pri testovaní zariadenia buďte obzvlášť opatrní.

Máte právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od jeho doručenia kuriérom.

Informujte nás o svojom rozhodnutí odstúpiť od zmluvy. Do zásielky vložte prosím vyplnený formulár na vrátenie tovaru.

Adresa na vrátenie:

  • Vasco Electronics Góralski Group S.K.A.
  • Kalinčiakova 1
  • 974 05 Banská Bystrica
  • Slovensko