number one

Vasco Translator V4

Automatický prekladač so 108 jazykmi a doživotným internetom zdarma

 • Prekladač reči: Hovorte v 76 jazykoch
 • Prekladač fotografií: Rozumiete 108 jazykom
 • Prekladač textu: Rozumiete 90 jazykom
 • Bezplatný internet: Používajte na preklad bez obmedzenia
 • Rýchly preklad: Počkajte asi 0,5 sekundy
 • Veľká 5-palcová obrazovka: Jasne uvidíte text na zariadení
 • Výkonné reproduktory: Spoľahnite sa na hlasitosť až 99 dB
 • Odolnosť: Odoláva otrasom a striekajúcej vode

Farba:

389 €

Vasco Translator M3

Prekladač viet s doživotným internetom zdarma

 • Hlasový a foto prekladač: Hovorte v 76 jazykoch
 • Bezplatný internet: Používajte ho pre preklady bez obmedzenia
 • Vysoká presnosť: Dôverujte prekladu s presnosťou 96 %.
 • Rýchla komunikácia: Získajte výsledky za ~0,5 s.
 • Úhľadný dizajn: Spoľahnite sa na ocenenie za užívateľskú prívetivosť

Farba:

289 €

Médiá o nás

lefigaro

Testovali sme ho aj my v redakcii, konštatujeme, že to je veľmi efektívne zariadenie na preklad cudzích jazykov a to hlavne v skupinách a pri video-mítingoch. Umožňuje sa daný jazyk aj naučiť.

francebleu

Počas testovania som prekladač používala pri návšteve známych z Nemecka, keďže väčšinou sa spolu rozprávame po anglicky. Konverzácia bola príjemná a zrazu sme nemuseli často rozmýšľať, ako sa niektoré slová povedia po anglicky. Verím tomu, že keby som toto zariadenie používala pravidelne, určite by som sa zlepšila v danom jazyku.

futura

Funguje to až prekvapivo dobre. Oceňujeme, že hlas z reproduktorov je dosť hlasný a takto si pohovoríte aj v rušnom prostredí. Úroveň hlasu sa dá nastavovať kombinovaným tlačidlom na ľavej strane.

datadcientest

Vasco Translator má vstavanú SIM kartu, ktorá poskytuje bezplatný doživotný prístup na internet pre preklady v takmer 200 krajinách. Nemusíte vykonávať žiadne ďalšie inštalácie. Váš prekladač bude fungovať hneď po vybalení, navždy! Všetko, čo musíte urobiť, je cestovať, objavovať a skúšať nové veci. Vasco Translator sa postará o všetko ostatné!

tourhebdo

A čo viac, prichádza s bezplatným doživotným prístupom na internet. Je to preto, že automatický prekladač Vasco Translator V4 má vstavanú SIM kartu, ktorá sa pripája v takmer 200 krajinách bez skrytých nákladov!

justgeek

Tento prekladač hovoreného slova využiješ nielen na dovolenkách v obľúbených svetových destináciách, ale aj v škole či v práci. Stretnutia alebo prednášky v cudzom jazyku ťa už nebudú obmedzovať.

100nl

Je úžasné, do akej miery sa našim potenciálnym záujemcom na podujatiach podarilo otvoriť, keď sme ich začali oslovovať v ich rodnom jazyku s pomocou prekladača Vasco Translator. Takmer okamžite sa zvýšila ich sebadôvera, mali viac otázok a prejavili záujem o našu výstavu.

icthealth

Prekladač hovoreného slova Vasco Translator V4 je skutočnou lahôdkou pre milovníkov technologických vychytávok. Je odolný voči nárazom, špliechajúcej vode či prachu.

camping

Dá sa použiť takmer kdekoľvek na svete hneď po vybalení z krabice a jeho ergonomický dizajn do vrecka umožňuje, aby bol vždy pripravený na hlasový preklad a preklad obrázkov.

mtsprout

Učenie sa jazyka od nuly môže byť preto pre mnohých ľudí veľmi problematické. Nehovoriac o tom, že ak je vaším cieľom cestovať alebo komunikovať so zahraničnými klientmi, možno budete potrebovať vedieť viac jazykov naraz! Našťastie v dnešnej dobe nie je jediným riešením učenie sa cudzích jazykov. Môžeme skúsiť automatický prekladač, ktorý dokáže obsiahnuť znalosť niekoľkých desiatok jazykov, ba dokonca aj viac!

Ocenenia

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo

Prenosný prekladač slov pre všetkých

Prekladače Vasco sú navrhnuté tak, aby spájali ľudí prelomením jazykových bariér. Naše poslanie sa napĺňa pomocou užitočných funkcií, ako je hlasový, fotografický a textový preklad. Na rozdiel od iných predajcov fungujú zariadenia Vasco hneď po vybalení. Automaticky sa pripájajú k mobilným sieťam GSM v takmer 200 krajinách bez registrácie SIM karty, paušálov alebo dodatočných poplatkov za dobíjanie kreditu.

Jazykové bariéry už nebudú problémom. Stačí si vziať spoľahlivý prekladač Vasco a hovoriť s viac ako 90 % svetovej populácie.

Pochopte svoje okolie v zahraničí

Prístroj na prekladanie jazykov nie sú také aktivity ako stravovanie v reštaurácii v cudzej krajine žiadnou výzvou – odfoťte si a pochopte menu, objednajte si svoje obľúbené jedlo. Ak plánujete pracovať v zahraničí, preložte si zmluvu, aby ste vedeli, do čoho sa idete. Náš prekladač slov vám pomôže!

Choďte do zahraničia a vezmite prekladač slov Vasco. Cíťte sa vďaka nemu bezpečne a porozumejte svojmu okoliu.

Špičkový prekladač cudzích slov

Prekladač slov Vasco Translator V4 je vynikajúcim príkladom jedného z našich produktov. Tento spoľahlivý prekladač vám umožní hovoriť ako miestni kdekoľvek na svete, vďaka čomu sa nikdy nebudete cítiť stratení v cudzej krajine. Už žiadne ťažké frázy alebo nemotorné gestikulácie – nech vám rozumie každý a kdekoľvek a pochopíte všetko, čo vám hovoria.

Prenosný prekladač slov Vasco sa zmestí do každého vrecka a má intuitívne rozhranie. Je ľahko použiteľný, dokonca aj pre tých, ktorí považujú moderné technológie za komplikované.

Žiadne ďalšie náklady

Naše hlasové prekladače tiež poskytujú doživotne bezplatný prístup na internet pre preklady v takmer 200 krajinách. Je to možné vďaka špeciálnej SIM karte, ktorú máte vo svojom elektronickom prekladači už pri kúpe. Žiadne skryté náklady a dodatočná inštalácia softvéru – všetko, čo potrebujete, je už vo vašom prenosnom prekladači Vasco.

Cestujte po svete a prestaňte sa obávať nákladov na internet v zahraničí. Všetko, čo potrebujete preložiť, už máte vo vrecku.