KTO SME?

Vasco Electronics – pokročilá technológia pre každého

Vasco Electronics je medzinárodná spoločnosť s pobočkami v Spojených štátoch a Európe a so zamestnancami po celom svete. Medzinárodná znamená, že hovoríme mnohými jazykmi sami - to vieme a dlho sme na tom pracovali.

Od roku 2008, kedy sme založili spoločnosť Vasco Electronics, sa zameriavame predovšetkým na elektronické prekladače reči a slovníky. Náš skúsený tím odborníkov vyvinul Vasco Translator - špičkové prekladateľské zariadenie, ktoré vám umožní komunikovať vo viac ako 50 jazykoch.

Ale to bol len začiatok. Od počiatku sme budovali tím skúsených vývojárov, ktorí transformovali naše zariadenia na najmodernejšie, ale ľahko použiteľné a funkčné produkty, ktoré slúžia mnohým účelom - od komunikácie v cudzích jazykoch až po komplexné mobilné zariadenia pre cestovateľov.

Náš vývojový tím sa nedávno otvoril novým príležitostiam. Ak teda hľadáte kvalifikovaných programátorov, ktorí budú pracovať na vašich projektoch - dajte nám vedieť!

KTO SME?

Vznik Vasco Electronics

Spoločnosť Vasco Electronics založil Maciej Góralski, ktorý je majiteľom a výkonným riaditeľom spoločnosti. Ako vycvičený záchranár Maciej zo svojej každodennej práce vedel, že schopnosť porozumieť niekomu môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. Jeho túžba porozumieť a pomôcť pacientom ho prinútila hľadať spôsoby, ako efektívne umožniť komunikáciu medzi ľuďmi hovoriacimi rôznymi jazykmi, a tak sa začal zaujímať o elektronické prekladače. Fascinovaný možnosťami, ale nespokojný s tým, čo trh ponúka, zhromaždil tých správnych ľudí, aby vyvinuli lepšie prekladače a založil spoločnosť Vasco Electronics. Dnes sú prekladače Vasco všeobecne uznávané ako najlepšie prekladateľské zariadenia na trhu, ktoré používajú jednotliví cestovatelia, spoločnosti aj profesionáli z celého sveta - a tiež záchranári.

Naše poslanie

Naším hlavným cieľom je pomôcť ľuďom komunikovať.

Naše prekladače vám umožňujú komunikovať vo viac ako 50 jazykoch, ktoré používa vyše 90% svetovej populácie. Nezáleží na tom, či cestujete služobne alebo súkromne, sme tu, aby sme vám pomohli zbúrať všetky jazykové bariéry.

Navyše naše produkty sú intuitívne a jednoduché, takže sa nemusíte obávať, že ich nebudete vedieť používať. Stačí jedno z našich zariadení vybaliť a komunikovať!

Záleží nám na našich zákazníkoch

Zákazník je náš pán a myslíme to! Názory našich zákazníkov berieme veľmi vážne. Takto vznikoll Vasco Translator a takto ho každý deň vylepšujeme.

Poskytujeme lokálnu podporu zákazníkom vo viac ako 10 jazykoch po celom svete, takže nám môžete povedať, čo potrebujete a naše výrobky môžeme prispôsobiť vašim požiadavkám.

Sme tu preto, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa presne, ktorý produkt by ste si mali kúpiť a pomôcť, ak by sa s produktom niečo stalo. Zavolajte nám alebo nám pošlite e-mail.

Vasco Electronics vo svete

Naše sídla sa nachádzajú v Cheyenne vo Wyomingu v Spojených Štátoch, Krakove v Poľsku a Shenzhene v Číne. Máme kancelárie vo Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Českej Republike, Slovensku a Maďarsku. Navyše máme zamestnancov v Holandsku, Indii, Indonézii a Malajzii.

Naše výrobky sú v súčasnosti dostupné v celej Európe, Spojených štátoch, Kanade a juhovýchodnej Ázii. Môžete si ich kúpiť aj na našich špecializovaných internetových obchodoch a populárnych predajných platformách.

Vasco vo svete

Rastieme a rastieme rýchlo. Ak nás nenájdete vo svojej krajine - a chceli by ste byť našim partnerom - kontaktujte nás!

Naše produkty

V sučasnosti ponúkame 2 produktové rady:

Vasco M3

Vasco Translator M3

praktický, malý a futuristický

prekladač reči

Vasco Translator

Vasco Translator

špičkový prekladač reči

shop and office translator

Vasco Shop & Office Translator

elektronický prekladač pre obchody,

kancelárie a verejné inštitúcie

Tiež sme pracovali alebo pracujeme na projektoch, ako napríklad:

Vasco City Guide

mobilný sprievodca mestom,

určený pre hotely

Horse Manago

komplexná webová platforma

pre milovníkov jazdy na koni a majiteľov stajní

Naše produkty nájdete v nemocniciach, na policajných staniciach, colných oddeleniach, väzniciach, armádach, univerzitách, školách a celom zozname miest, kde pomáhajú komunikovať s cudzincami, učiť sa jazyky a porozumieť druhým.

nemocnica

Nemocnica

armáda

Armáda

školy

Školy

Vasco Electronics
  • A pokiaľ hľadáte produkt, o akom sme zatiaľ ani nepočuli, kontaktujte nás a my sa pokúsime splniť váš sen!
  • Ak nám chcete povedať, nečakajte – urobte to!
  • Ak chcete vyskúšať niektorý z našich produktov – kúpte ho a vyskúšajte! A ak by sa vám náhodou nepáčil, jednoducho ho vrátite a získate peniaze naspäť.
  • A ak by ste sa k nášmu tímu chceli pridať, oslovte nás cez našu kariérnu podstránku!