-20%

Vasco Translator Solid 4"

Odolný prekladač reči

 • preklad reči a textu v 50+ jazykoch
 • 96% presnosť prekladu
 • odolný voči vode, prachu a nárazom
 • ideálny do ťažkých podmienok
 • foto prekladač
Doručenie 0 EUR

Doručenie 0 EUR

Bezpečná platba

Bezpečná platba

14 dní na vrátenie

14 dní na vrátenie

Cena: 361 €

Ušetríte: 72 €

Nová cena

289 €

Vasco Translator Solid 4" je prekladač reči a textu odolný proti prachu, vode a nárazom. Vďaka jeho ochrannému krytu ho môžete používať takmer kdekoľvek. Ideálny pre dobrodružné cestovanie, kde nikdy neviete, kedy sa budete ďalej pohybovať v bahne!

Vďaka 96% presnosti prekladu a schopnosti zvládať obchodnú, lekársku a technickú terminológiu a idiómy je Vasco Translator Solid 4“ jedným z najlepších prekladačov na trhu. Vďaka svojej presnosti a rýchlosti ho používajú záchranné zložky, ozbrojené sily a množstvo vládnych inštitúcií v celej Európe.

Vďaka intuitívnemu rozhraniu je jednoduché používať Vasco Translator Solid 4“ - nemusíte inštalovať softvér ani kupovať SIM kartu (je súčasťou balenia). Jediné, čo potrebujete, je nabiť a ísť na to!

Ako pracuje?

Všetko, čo musíte urobiť, je hovoriť alebo napísať slovo či vetu a Vasco Translator Solid 4“ ich preloží do vami zvoleného jazyka. Môžete tiež odfotiť fotografiu a rýchlo tak preložiť menu, dopravné značky, e-mail alebo článok v novinách - Vasco naskenuje text na fotografii a preloží ho.

Stručne povedané, či sa niekomu snažíte preložiť text, konverzujete, alebo potrebujete prečítať menu, môžete tak urobiť do niekoľkých sekúnd!

solid play

Je veľmi užívateľsky jednoduchý

Aj keď je Vasco Translator Solid 4“ dodávaný s návodom na používanie, je pravdepodobné, že ho nebudete musieť ani čítať. Prekladač bol navrhnutý tak, aby ste ho ihneď po zapnutí intuitívne vedeli používať. Stačí kliknúť na tlačidlo menu, vybrať, čo chcete robiť, a môžete pracovať!

Icon-1
3G vo viac ako 160 krajinách, nevyžaduje sa žiadna zmluva
Icon-2
Reproduktor: 84 dB počuteľných v každom prostredí
Icon-3
Výslovnosť rodilého hovoriaceho
Icon-4
Výkonná batéria, až do 160h
Icon-5
6 prekladových jednotiek
Icon-6
4” dotykový displej
Icon-7
Pevné puzdro
Icon-8
Presný mikrofón s redukciou šumu

Konveračný mód

Na uľahčenie rozhovorov je k dispozícii špeciálny režim konverzácie. Po kliknutí na jazyk, do ktorého chcete niečo preložiť, jednoducho stlačíte a podržíte vlajku vášho jazyka a začnete hovoriť. To, čo hovoríte, sa objaví na obrazovke vo vašom vlastnom jazyku, ako aj v cieľovom jazyku. Ak chcete počuť nahlas preklad, stlačte reproduktor.

Osoba, s ktorou hovoríte, potom urobí to isté a takto prepínate tam a späť. Viesť konverzáciu medzi dvoma ľuďmi, ktorí navzájom neovládajú jazyk, už nemôže byť jednoduchšie!

Na konci konverzácie sa môžete posunúť nahor a prečítať celú interakciu. Nie je to len vynikajúci spôsob, ako pomôcť s prekladom, je to skvelý spôsob, ako vám pomôcť naučiť sa nový jazyk!

Foto prekladač: preložte menu, značky, noviny

Foto prekladač naskenuje všetok text na obrázku, ktorý urobíte pomocou vstavanej kamery a potom ho preloží do vami vybraného jazyka. Už viac netreba panikáriť nad jedálnym lístkom v cudzom jazyku alebo sa frustrovať, pretože nerozumiete nadpisom v novinovom stánku! Stačí nasnímať obrázok a preložiť text!

Tłumacz foto

Aktualizácie

Keď pridáme nový jazyk alebo akokoľvek aktualizujeme softvér, získate bezplatné aktualizácie. Keď sa zobrazí výzva, jednoducho kliknete na „aktualizovať“, rovnako ako pri aktualizácii softvéru vo vašom mobilnom telefóne.

Aktualizácie ... Aktualizácie

Jazyky

Prezrite si nasledujúcu tabuľku a zistite, ktoré jazyky sú v súčasnej dobe rozpoznávané prekladačom Vasco Translator Solid 4 “. Neustále sa pridávajú nové jazyky, takže zoznam neustále rozširuje!

[langs_list]

Špecifikácia

Translator 4 Rozmery
Displej 4" dotykový displej, IPS multitouch 800x480 pxls
Procesor Quad Core 1.3 GHz
RAM 1 GB
Fotoaparát predný 2 Mpx, zadný: 5 Mpx
Batéria nabíjateľná lítium-jontová, 3000 mAh
USB Micro USB
Vodotesnosť IP-68
Rozmery 135 x 75 x 20 mm
Hmotnosť 230 g
Návod na použitie [manual]

Pripojiteľnosť

Dôvod, prečo má Vasco Translator Solid 4” 96% mieru presnosti je ten, že pracuje s 6 rôznymi online prekladovými jednotkami. Vasco vďaka nim ponúka super rýchle preklady.

Kvôli potrebnému internetu je Vasco Translator Solid 4” vybavený vstavanou SIM kartou, ktorá pracuje v 150 rôznych krajinách. Novo zakúpené zariadenie obsahuje SIM kartu s dátovým balíčkom, ktorý vám umožní preložiť približne 5,000 viet. Potom si kredit jednoducho dobijete na našej webovej stránke.

Vstavanú SIM kartu inštalujeme do zariadení, aby ste si v každej navštívenej krajine nemuseli kupovať novú či nemuseli platiť nehorázne poplatky za dáta. To väčšina iných elektronických prekladačov neponúka.

Ak máte pístup k wifi v hoteli, na letisku či v kaviarni, jednoducho sa k nej pripojíte Rovnako ako to robíte s vašim telefónom.

Mapa nižšie zobrazuje krajiny, v ktorých Vasco Translator Solid 4” funguje.

[map_translator]

Ďalšie funkcie

 • Prevodník jednotiek
 • Prevodník mien
 • Fotoaparát
 • Kalkulačka

V balení

 • Vasco Translator Solid 4”
 • Nabíjačka
 • USB kábel
 • Návod na použitie v slovenčine

Recenzia produktu

Priemerné hodnotenie star star star star star 5

star star star star star 5/5
Peto , 2020-08-21

Ideal na aktivnu dovolenku

star star star star star 5/5
Andrej , 2020-08-12

Super, hlavne vydrz baterky

star star star star star 5/5
Gabo , 2020-07-30

Jazdim na motorke, uz mi aj spadol :D A prezil. Za mna paradna vecicka

star star star star star 5/5
Palo L. , 2020-06-18

Trochu tazky ale bez toho by nebol asi tak odolny

star star star star star 5/5
Jozef , 2020-06-12

Je väčší, ako som čakal, ale inak spĺňa moje požiadavky

Povedzte ostatným, čo si myslíte o tomto produkte

star_border star_border star_border star_border star_border