Vasco Mini 2

Prekladač reči s bezplatným internetom v 150 krajinách

 • preklad reči v 50+ jazykoch
 • bezplatný internet na preklady v 150 krajinách
 • 96% presnosť prekladu
 • perfektná výslovnosť
 • SIM karta v balení
 • vreckový prekladač

Starší model

Táto ponuka už nie je dostupná.

Pozrite si naše ďalšie produkty:

Zoznámte sa s týmto skvelým prekladačom reči! Vasco Mini 2 je tu, aby vám pomohol komunikovať po celom svete vo viac ako 50 jazykoch - nezáleží na tom, že nehovoríte žiadnym z nich. Používajte Vasco Mini 2 a spoznajte nových priateľov kdekoľvek a kedykoľvek.

Bezplatný internet

Na fungovanie všetkých prekladačov reči je potrebné pripojenie na internet. Vasco Mini 2 má vstavanú medzinárodnú SIM kartu, ktorá umožňuje bezplatné a neobmedzené používanie internetu na preklad vo viac ako 150 krajinách. Žiadne mesačné poplatky, žiadne poplatky za obnovenie, žiadne limity, úplne zadarmo, ako nikto iný na trhu.

"Bezplatný

Ako funguje?

Jeho použitie je veľmi jednoduché - funguje hneď po vybalení. Stačí si vybrať svoj jazyk a jazyk, ktorým chcete hovoriť, stlačíte tlačidlo a poviete, čo chcete. Okamžitý prekladač Vasco Mini 2 to hneď rozpozná, preloží a nahlas vysloví hlasom rodeného hovorcu.

Mini 2 play

Šikovný prekladač do vrecka

Zabudnite na všetky tie ťažké, brožované frázové knihy a slovníky. Revolúcia prišla. Vasco Mini 2 počúva, čo hovoríte, prekladá to do zvoleného jazyka a preklad vyslovuje nahlas - rovnako ako by to hovoril rodilý hovorca.

Vasco Mini 2 bol v roku 2020 ocenený ako najlepší prekladač na svete vďaka jeho 96% presnosti, okamžitým prekladom, jednoduchému rozhraniu a praktickej veľkosti. Zmestí sa do každého vrecka!

Navyše ľahká obsluha vám umožňuje používať Vasco Mini 2 ihneď po jeho vybalení! Jednoducho ho zapnite a hovorte!

Všetky tieto funkcie nám pomohli získať cenu GSMA 2020 (GLOMO) Global Mobile Award v kategórii Best Connected Consumer Device. Rozhodcovia označili Vasco Mini 2 ako „inteligentný a špecifický produkt, ktorý rozumie svojmu cieľovému trhu - táto spoločnosť si udržiava jednoduchosť a zameriava sa na to, aby dobre fungovala, čo sú dobré pracovné princípy.“ Vasco Mini 2 je tiež víťazom recenzie elektronických prekladačov ako najlepší prekladač reči roku 2020!

glomo-award

Získajte priateľov po celom svete

Predstavte si, že ste v zahraničí a potrebujete sa opýtať na správnu cestu ... alebo možno sa potrebujete rozprávať o práci. Všetci sme to zažili ... trápne ticho, keď nerozumiete tomu, čo hovorí cudzinec a nemotorné gestá, aby ste sa pochopili.

Neprepadajte panike. Stačí použiť Vasco Mini 2. Odstraňuje všetky jazykové bariéry bez ohľadu na to, či hovoríte s francúzskym šéfkuchárom alebo čínskym podnikateľom. S Vasco Mini 2 konverzácia plynie a život je jednoduchý!

vasco mini2

Jeho použitie je veľmi jednoduché - funguje ihneď po vybalení

Bojíte sa technológie? Vasco Mini 2 je tak jednoduché a intuitívne, ako je to len možné. Hardvérové tlačidlá uľahčujú jeho používanie. Nie je potrebné nič nastavovať. Stačí ho vybrať z krabice a začať hovoriť vo viac než 50 jazykoch.

Váš osobný učiteľ cudzích jazykov

"Ak hovoríš s človekom v jazyku, ktorému len rozumie, ide to k jeho hlave. Ak s ním hovoríš v jeho rodnom jazyku, ide to k jeho srdcu. “ - Nelson Mandela

Použite Vasco Mini 2 na precvičenie svojich jazykových znalostí a oboznámenie sa so srdcami miestnych obyvateľov. Prekladajte a opakujte slová, frázy a celé vety, aby ste zneli prirodzene. Vypočujte si dokonalú výslovnosť Vasco, aby bol váš prízvuk dokonalý. Vasco Translator Mini 2 je vynikajúcou pomôckou pri výučbe všetkých podporovaných jazykov.

icon1
Presný mikrofón s redukciou hluku
icon2
Bezplatný a neobmedzený prístup na internet v 150 krajinách
icon3
Výslovnosť rodilého hovorcu
icon4
Výkonná batéria, až do 160h
icon5
Intuitívne a jednoduché rozhranie
icon6
2” obrazovka
icon7
Pevné puzdro
icon8
10 prekladových jednotiek
icon9
Reproduktor: 84 dB počuteľných v každom prostredí
icon10
Pohodlné tlačidlá

Presvedčte sa sami, prečo sme hodnotení najlepšie - prekladače Vasco verzus iné prekladateľské zariadenia

Môžete na trhu naraziť na iné prekladače, ale nenechajte sa oklamať. Všetky vyžadujú, aby internet preložil presne to, čo chcete povedať. LEN Vasco Mini 2 to dokáže BEZ ĎALŠÍCH NÁKLADOV vo viac ako 150 KRAJINÁCH.

 • VASCO VS INÉ PREKLADAČE
 • Internet ZDARMA A DOŽIVOTNE NEOBMEDZENE
 • 10 rôznych prekladových jednotiek
 • Dáta uložené v Európskej Únii, šifrované a chránené
 • Navrhnuté a vyvinuté v EÚ
 • Doručované z EÚ
 • Menu v slovenčine a ďalších 20+ jazykoch
 • Lokálna podpora vo vašom jazyku, vždy pripravená pomôcť

Aktualizácie zdarma

Vasco Mini 2 sa neustále vyvíja a zdokonaľuje. Náš tím pracuje na tom, aby vám poskytol maximálne možnosti jediným kliknutím na tlačidlo. Jednoducho si stiahnite všetky najnovšie aktualizácie priamo do svojho prístroja!

Aktualizácie zdarma ... Update

Vasco Mini 2 podporuje viac než 50 jazykov

Pozrite sa, akými jazykmi budete môcť hovoriť s Vasco Mini 2:

[langs_list]

Špecifikácia

Mini 2 Rozmery
Displej TFT 240x320 pixelov, 2.0 palcový dotykový displej
Procesor MT6735
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Batéria Lítium-jontová 1200mAh
Vstup pre slúchadlá Mini Jack (3.5 mm)
USB Micro USB
Rozmery 42 x 113 x 12 mm
Hmotnosť 70 g
Záruka 24 mesiacov
Návod na použitie [manual]

New York, Tokyo, Barcelona – Vasco Mini 2 pracuje všade

Poplatky? Zabudnite na ne. Vasco Mini 2 pracuje úplne zadarmo! Použite svoj prekladač bez obáv zo zmlúv, vysokých nákladov a poplatkov za roaming. Funguje bez obmedzení vo viac ako 150 krajinách! Ak sa chcete dozvedieť, s ktorými operátormi spolupracuje, pozrite si mapu.

[map_aeris]

V balení

 • Vasco Mini 2
 • Medzinárodná SIM karta
 • Ochranné puzdro
 • Nabíjačka
 • USB kábel
 • Návod na použitie v Slovenčine