Pracujete ako elektrikár, upratovačka v Rakúsku alebo stavebný robotník v zahraničí — rozprávajte sa s kolegami vo svojom rodnom jazyku

Vasco Translator V4

S Vasco Translator budete:

Vasco working abroad

cítiť sa sebavedomo počas pracovných pohovorov

Chcete vedieť všetko o pracovnej pozícii? Alebo možno chcete urovnať platové očakávania jasným a transparentným spôsobom? Vďaka Vasco Translator to všetko budete vedieť. Zhromaždite znalosti potrebné na začatie kariéry v zahraničí a cíťte sa bezpečne.

Vasco travel

prekladať popisy úloh, požiadavky a dokumenty

Robte informované rozhodnutia a vyhýbajte sa nevýhodným dohodám. Odfoťte text pomocou prekladača Vasco a pochopte všetky potrebné detaily pracovnej zmluvy. Prijímajte iba dôveryhodné ponuky.

Vasco Business

Hovoriť v práci slobodne a pohodlne

Je dobré vedieť miestny jazyk, aby ste sa v zahraničí cítili dobre. Vďaka Vasco Translator budete hovoriť 76 jazykmi. Mikrofón s redukciou hluku na pozadí a silné reproduktory vás nesklamú ani v tých najhlučnejších pracovných priestoroch.

Vasco public services

Socializovať sa so svojimi spolupracovníkmi bez akýchkoľvek prekážok

Na stavebných prácach v zahraničí pravdepodobne stretnete veľké množstvo ľudí z celého sveta. Vďaka aplikácii MultiTalk môžete so všetkými hovoriť bez akýchkoľvek prekážok. Každý používa svoj rodný jazyk a všetci mu rozumejú. Pracujte a komunikujte s ľuďmi z celého sveta.

Hodnotenia zákazníkov

“Vďaka prekladaču som hneď v prvý deň v práci vedel všetko o svojich povinnostiach"

Martin, skladník

Jana, upratovačka v Nemecku

nemá problémy s pochopením hotelových hostí a manažérov

Jakub, elektrikár pracujúci v zahraničí

nemá problémy ocitnúť sa v cudzej krajine, keďže dobre rozumie svojmu okoliu

Ján, bagrista pracujúci v zahraničí

stavebné práce sú pre neho jednoduchšie, keďže sa Jack môže stýkať so svojimi kolegami

Kľúčové vlastnosti

texts icon

Hlasový
preklad

Užite si plynulé konverzácie s okamžitými prekladmi

camera icon

Prekladač
fotografií

Porozumejte menu, grafikonu, varovnej tabuli, atď.

translation icon

108
jazykov

Spojte sa s viac ako 90% svetovej populácie

LTE icon

Internet
zdarma

Užite si doživotný bezplatný internet na preklad

Ktoré zariadenie Vasco si vyberiete

Vasco Translator V4

Väčšia obrazovka a maximálny komfort

Vasco Translator M3

Prekladač vreckovej veľkosti

Médiá o nás

lefigaro

Testovali sme ho aj my v redakcii, konštatujeme, že to je veľmi efektívne zariadenie na preklad cudzích jazykov a to hlavne v skupinách a pri video-mítingoch. Umožňuje sa daný jazyk aj naučiť.

francebleu

Počas testovania som prekladač používala pri návšteve známych z Nemecka, keďže väčšinou sa spolu rozprávame po anglicky. Konverzácia bola príjemná a zrazu sme nemuseli často rozmýšľať, ako sa niektoré slová povedia po anglicky. Verím tomu, že keby som toto zariadenie používala pravidelne, určite by som sa zlepšila v danom jazyku.

futura

Funguje to až prekvapivo dobre. Oceňujeme, že hlas z reproduktorov je dosť hlasný a takto si pohovoríte aj v rušnom prostredí. Úroveň hlasu sa dá nastavovať kombinovaným tlačidlom na ľavej strane.

datadcientest

Vasco Translator má vstavanú SIM kartu, ktorá poskytuje bezplatný doživotný prístup na internet pre preklady v takmer 200 krajinách. Nemusíte vykonávať žiadne ďalšie inštalácie. Váš prekladač bude fungovať hneď po vybalení, navždy! Všetko, čo musíte urobiť, je cestovať, objavovať a skúšať nové veci. Vasco Translator sa postará o všetko ostatné!

tourhebdo

A čo viac, prichádza s bezplatným doživotným prístupom na internet. Je to preto, že automatický prekladač Vasco Translator V4 má vstavanú SIM kartu, ktorá sa pripája v takmer 200 krajinách bez skrytých nákladov!

justgeek

Tento prekladač hovoreného slova využiješ nielen na dovolenkách v obľúbených svetových destináciách, ale aj v škole či v práci. Stretnutia alebo prednášky v cudzom jazyku ťa už nebudú obmedzovať.

100nl

Je úžasné, do akej miery sa našim potenciálnym záujemcom na podujatiach podarilo otvoriť, keď sme ich začali oslovovať v ich rodnom jazyku s pomocou prekladača Vasco Translator. Takmer okamžite sa zvýšila ich sebadôvera, mali viac otázok a prejavili záujem o našu výstavu.

icthealth

Prekladač hovoreného slova Vasco Translator V4 je skutočnou lahôdkou pre milovníkov technologických vychytávok. Je odolný voči nárazom, špliechajúcej vode či prachu.

camping

Dá sa použiť takmer kdekoľvek na svete hneď po vybalení z krabice a jeho ergonomický dizajn do vrecka umožňuje, aby bol vždy pripravený na hlasový preklad a preklad obrázkov.

mtsprout

Učenie sa jazyka od nuly môže byť preto pre mnohých ľudí veľmi problematické. Nehovoriac o tom, že ak je vaším cieľom cestovať alebo komunikovať so zahraničnými klientmi, možno budete potrebovať vedieť viac jazykov naraz! Našťastie v dnešnej dobe nie je jediným riešením učenie sa cudzích jazykov. Môžeme skúsiť automatický prekladač, ktorý dokáže obsiahnuť znalosť niekoľkých desiatok jazykov, ba dokonca aj viac!

Ocenenia

Reddot 2022
NY awards
Good design
NY product design
Glomo
Glomo