-20%
Vasco Translator Premium 5"
 • preklad reči v 50+ jazykoch
 • 96% presnosť prekladu
 • jednoduchosť použitia
 • perfektná výslovnosť
 • vstavaný Foto-prekladač
Doručenie 0 EUR

Doručenie 0 EUR

Bezpečná platba

Bezpečná platba

14 dní na vrátenie

14 dní na vrátenie

Cena: 293 €

Ušetríte: 59 €

Nová cena

235 €

Vasco Translator Premium 5" je prekladač reči novej generácie, ktorý rozpoznáva a prekladá akúkoľvek vetu vo viac ako 50 jazykoch. Vďaka svojej dokonalej výslovnosti a rýchlemu prekladu vám toto zariadenie umožňuje slobodnú komunikáciu v zahraničí, aj keď nepoznáte žiadne cudzie jazyky.

Ako fugnuje?

Vasco Translator Premium 5" je moderné zariadenie vybavené špičkovým systémom rozpoznávania reči. Dokáže bezchybne rozpoznať kontext akejkoľvek vety, ako aj idiómy a odbornú slovnú zásobu (obchod, medicína, technológia). Jediné, čo musíte urobiť, je vysloviť vetu nahlas alebo napísať ju do prekladača a dostanete presný preklad.

Vasco Translator Premium 5" je spojený s šiestimi rôznymi prekladovými jednotkami, a preto má takú vysokú presnosť prekladu. Používame rýchly a bezpečný server v EÚ, vďaka ktorému sú preklady neuveriteľne rýchle a všetky dáta spoľahlivo chránené.

Vasco Translator Premium 5 play

Prekladač pre všetkých

Vasco Translator je vysoko hodnotený zákazníkmi z celého sveta. Jeho vysoká presnosť a rýchlosť prekladu spolu s intuitívnym rozhraním viedli k tomu, že ho využívajú ozbrojené sily, polícia a niekoľko zdravotníckych / pohotovostných zložiek, ako aj rôzne profesionálne inštitúcie v celej Európe.

Je veľmi jednoduchý na použitie

Vasco Translator Premium 5" je zariadenie, ktoré sa neuveriteľne ľahko používa. Nevyžaduje sa žiadna konfigurácia zo strany používateľa. Jednoducho ho zapnete a začnete prekladať. Rozhranie je tak intuitívne, že budete vedieť, ako ho používať od prvého zapnutia!

Icon-1
4G vo viac ako 160 krajinách, nevyžaduje sa žiadna zmluva
Icon-2
Reproduktor: 84 dB počuteľných v každom prostredí
Icon-3
Výslovnosť rodilého hovoriaceho
Icon-4
Výkonná batéria, až do 160h
Icon-5
6 prekladových jednotiek
Icon-6
5” dotykový displej
Icon-7
Pevné puzdro

Jednoduchá konverzácia

Na uľahčenie konverzácií je k dispozícii špeciálny režim konverzácie. Po výbere jazykov jednoducho kliknete a podržíte vlajku jazyka, ktorým hovoríte, a začnete. To, čo hovoríte, sa objaví na obrazovke vo vašom vlastnom jazyku, ako aj v cieľovom jazyku. Ak chcete počuť preklad nahlas, stlačte reproduktor.

Osoba, s ktorou hovoríte, potom urobí to isté a prepnete sa tam a späť, aby ste mohli viesť konverzáciu. Už nemôže byť ľahšie hovoriť s niekým, kto nehovorí vaším jazykom!

Kedykoľvek počas konverzácie sa môžete posúvať nahor a načítať celú interakciu. Nie je to len vynikajúci spôsob, ako vám pomôcť s prekladom, je to skvelý spôsob, ako pomôcť naučiť sa nový jazyk!

Foto prekladač: prekladajte jedálne lístky, nápisy, noviny

Vďaka Foto prekladaču môžete rýchlo preložiť jedálny lístok, nápis, leták alebo dopravnú značku. Preklad fotografie môže znieť čudne, ale Vasco Translator Premium 5” naskenuje text na fotografii a potom ho preloží. Táto funkcia podporuje viac ako 40 jazykov.

Photo translator

MultiTalk: Hovorte s mnohými ľuďmi v mnohých jazykoch

MultiTalk je úplne nová funkcia Vasco prekladačov, ktorá umožňuje konverzáciu s niekoľkými ľuďmi naraz. MultiTalk dokáže spojiť až 100 ľudí v jednom okamihu. Môže to byť osobne alebo aj na diaľku. Či už skupina hovorí dvoma alebo päťdesiatimi rôznymi jazykmi, nezáleží na tom, pokiaľ sú jazyky podporované Vasco prekladačom. Preklad sa robí okamžite s presnosťou 96%. Je to perfektné riešenie pre obchodné rokovania a konferencie, ako aj pre sprievodcov po cestách, ktorí hovoria s veľkou skupinou ľudí.

Multitalk

Multitalk for business

Multitalk for guides

Multitalk for workers

Aktualizácie vždy zdarma

Vasco Electronics je medzinárodný líder v oblasti elektronických prekladačov. Naše zariadenia používajú pokročilé technológie na vytváranie ľahko použiteľných zariadení, ktoré poskytujú rýchle a presné preklady. Softvér, ako aj prekladové nástroje, ktoré používame, sa neustále aktualizujú a aktualizácie sú k dispozícii zadarmo pre všetkých našich zákazníkov. Neustále tiež pridávame nové jazyky. Keď budú opäť k dispozícii, znova ich dostanete zadarmo.

Aktualizácie... updates

Hovorte 50+ jazykmi

Prekladač rozpoznáva reč vo viac než 50 jazykoch. Tabuľka nižšie zobrazuje rôzne funkcie Vasco Translator Premium 5”.

[langs_list]

Špecifikácia

Translator 5 Rozmery
Displej 5”, IPS, HD LCD 1280*720
Procesor MT6735P QUAD CORE 1.0GHz
RAM 1 GB
ROM 8 GB
Batéria Lithium-ionium 2200mAh
USB Micro USB
Vstup pre slúchadlá 3,5 mm
Rozmery 144.3 x 71.7 x 8.0 mm
Hmotnosť 143 g
Návod na použitie [manual]

Pripojenie

Vasco Translator Premium 5” používa šesť rôznych online prekladových jednotiek na dosiahnutie svojej vysokej presnosti prekladu. To znamená, že musí byť pripojený k internetu, aby fungoval. Nemusíte sa však obávať prístupu k WiFi - vstavaná medzinárodná SIM karta vás spojí s našim serverom v EÚ z celého sveta. Mapa nižšie zobrazuje krajiny, v ktorých pracuje Vasco Translator Premium 5“, pokiaľ máte signál mobilného operátora.

Svoju SIM kartu môžete kedykoľvek dobiť na vasco-sim.com.

Mapa nižšie zobrazuje, kde Vasco Translator pracuje.

[map_translator]

Ďalšie funkcie

 • Prevodník jednotiek
 • Prevodník mien
 • Fotoaparát
 • Kalkulačka

V balení

 • Vasco Translator Premium 5”
 • USB kábel
 • nabíjačka
 • Návod na použitie v Slovenčine

Recenzia produktu

Priemerné hodnotenie star star star star star 4.75

star star star star star 5/5
Darina , 2020-08-12

Som spokojna

star star star star star_border 4/5
Miroslav S. , 2020-07-30

Prekladac splnil moje ocakavania. Super velkost, fotoprekladac je slabsi, ale lepsie ako nic

star star star star star 5/5
A.L. , 2020-06-18

Dobrá vecička

star star star star star 5/5
Zolo , 2020-06-12

Super ze netreba hladat wifinu. Jazdim na kamione takze s tou SIMkou je to jednoduchsie

Povedzte ostatným, čo si myslíte o tomto produkte

star_border star_border star_border star_border star_border