VASCO ELECTRONICS POMÁHA OBETIAM VOJNY NA UKRAJINE

vojna na ukrajine

Odošlite žiadosť o prekladač ukrajinčiny

Ak vaša organizácia potrebuje hlasový prekladač na komunikáciu s obeťami útoku na Ukrajinu, pošlite nám e-mail na adresu
standwithukraine@vasco-electronics.com

V tele e-mailu uveďte:

  • počet potrebných zariadení
  • názov vašej organizácie
  • adresu
  • kontaktná osoba
  • počet utečencov

Ukrajinský prekladač, ktorý pomáha utečencom

Gestá sú dôležité, ale nemali by sme podceňovať silu slov. A ak sú tieto slová vyslovené v ukrajinčine, dbáme tým na to, aby sa ľudia, ktorí dostanú našu podporu, cítili bezpečnejšie.

Ruská invázia a vojna na Ukrajine spôsobila mnohým ľuďom nepredstaviteľnú tragédiu. Útok na Ukrajinu spôsobil, že musia opustiť svoj domov, aby utiekli pred barbarstvom a krutosťou ruských vojsk. Nie sú si istí, čo prinesie zajtrajšok. To, čo im môžeme dať, je len náhrada ich domova a pocitu bezpečia. Ľudia trpiaci vojnou na Ukrajine určite ocenia, že hovoríme v ich rodnom jazyku.

Na pomoc týmto ľuďom sme radi, že bezplatne požičiavame hlasové prekladače Vasco, ktoré ponúkajú preklady z ukrajinčiny do slovenčiny: hovorené slovo, písané a tiež preklad z fotografie.

Byť obeťou vojny na Ukrajiny a spoliehať sa na humanitárnu pomoc cudzích ľudí je obrovská životná tragédia. Urobme všetko pre to, aby sa obete vojny na Ukrajine cítili bezpečnejšie.

prekladateľ ukrajinský jazyk

Ako už pomáha náš ukrajinský prekladač?

Prekladače poskytujeme bezplatne nadáciám, organizáciám, združeniam, nemocniciam atď. Počet organizácií, ktorým sme už dodali naše zariadenia, sa každým dňom zvyšuje. Náš ukrajinský prekladač už používa niekoľko slovenských organizácií, vrátane tých, ktoré sa nachádzajú na slovensko-ukrajinských hraniciach.

Tu vo Vasco Electronics sa tiež snažíme pomáhať Ukrajine aj viacerými inými spôsobmi. Podporujeme Ocalenie Foundation a Polish Medical Mission. S ich pomocou sme založili núdzový tím PMM Vasco Emergency Team, ktorého prvou úlohou je pomôcť obetiam vojny na Ukrajine.

Pomoc obetiam vojny na Ukrajine

Jednoduchá prekladová aplikácia na poskytnutie účinnej pomoci nestačí a prekladateľ ovládajúci ukrajinský jazyk sa nenachádza všade. Zariadenia Vasco sú vybavené niekoľkými funkciami, ktoré pomáhajú predchádzať nedorozumeniam, vrátane:

  • Hlasového prekladu
  • Prekladu fotografií

Ani ten najlepší ukrajinský prekladač však nemôže nahradiť našu dobrú vôľu a podporu. Ruská invázia na Ukrajinu nám ukázala, že tieto hodnoty sú dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Preto prejavujme láskavosť utečencom každý deň – jedného dňa to možno budeme potrebovať aj my!

Prečítajte si podmienky zapožičania zariadení, ktoré nájdete tu.